Partnerzy fundacji

Miasto Stary Sącz – od 2011 roku gospodarz i współorganizator Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar Wiśniowski. To piękne i kameralne miasto co rok gości najbardziej znane kluby piłkarskie z Polski i z zagranicy.   

Firma BLACHOTRAPEZ to czołowy polski producentpokryć dachowych i elewacyjnych. Najwyższej jakości stal, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo.

Firma FAKRO zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych i schodów strychowych. W ofercie FAKRO oprócz okien dachowych znajdują się schody strychowe, okna do dachów płaskich, świetliki rurowe, wyłazy. Firma oferuje również szeroką gamę akcesoriów do okien dachowych i okien fasadowych. W 2016 r. do oferty FAKRO, pod marką INNOVIEW dołączyły aluminiowo-drewniane okna pionowe. 

Od 2013 firma z siedzibą w Rzeszowie zajmuje się produkcją odzieży sportowej Cutline Wear Factory. Posiada własny park maszynowy do barwienia materiału oraz szwalnie, i dzięki czemu cały proces produkcyjny powstawania odzieży mieści się w firmie to natomiast daje nam pełną kontrolę nad jakością produktu oraz terminami realizacji zamówień. W swojej ofercie posiada produkty, które są przeznaczone dla różnych dyscyplin sportowych . Wykonuje odzież posługując się metodą sublimacji, dzięki czemu może odwzorować wiernie nawet najbardziej skomplikowane grafiki

HUSQVARNA należy do największych na świecie producentów wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji pielęgnacji ogrodu, sadu oraz prac leśnych. W Polsce dystrybucją produktów firmy Husqvarna zajmuje się Husqvarna Poland z siedzibą w Warszawie.

Firma PESMENPOL jest wiodącym w Polsce producentem profesjonalnych urządzeń sportowych i dostawcą wyposażenia hal sportowych. Oferta firmy obejmuje produkcję profesjonalnego sprzętu do gier zespołowych, wyposażenie stałe i ruchome hal sportowych, sal gimnastycznych, zewnętrznych boisk i stadionów sportowych oraz produkcję trybun.

Bellsport – od 2007 roku jest wiodącym wykonawcą wysokiej klasy obiektów sportowych w Polsce. Doradzamy, projektujemy oraz wykonujemy od podstaw pełnowymiarowe boiska piłkarskie oraz obiekty lekkoatletyczne, place zabaw wielofunkcyjne boiska szkolne, strefy aktywnego wypoczynku typu siłownie. Dzięki współpracy z światowymi firmami zajmującymi się produkcją specjalistycznych nawierzchni syntetycznych.

Podstawową działalnością firmy Ecocarbo jest hurtowy handel węglem energetycznym na rynku krajowym. Oferowany towar pochodzi od najlepszych producentów węgla w kraju, takich jak: Tauron Wydobycie S.A. czy Polska Grupa Górnicza S.A. Istotnym segmentem naszej działalności, na który kładziemy duży nacisk, jest produkcja i sprzedaż konfekcjonowanych ekogroszków oraz pelletów pod własną marką.

Firma ELEKTRICAL od ponad 20 lat zajmuje się wykonawstwem instalacji elektrycznych. Wykonuje projekty instalacji elektrycznych, teletechnicznych, alarmowych, zgodnie z obowiązującymi normami, fachową wiedzą, doświadczeniem i należytą starannością.

Firma REMAR zajmuje się doradztwem w zakresie projektowania, projektowaniem inżynierskim, zarządzaniem inwestycjami budowlanymi, wynajmem maszyn i urządzeń budowlanych jak również jest  generalnym wykonawcą budowlany z wieloletnim doświadczeniem, z zakresu budownictwa energooszczędnościowego, działającym na terenie całego kraju, jak również za granicą.

Marka QUERSUS powstała w odpowiedzi na potrzeby graczy od początkujących po profesjonalne zespoły e-sportowe. Fotele QUERSUS dedykowane są osobom kreatywnym i zorientowanym na sukces. Tym którzy chcą dzięki ergonomii i komfortowi fotela podnieść swoją efektywność w pracy przy komputerze i podczas grania.

Remis-Express od wielu lat jest na rynku usług transportowych. Cały ten czas staramy dostosować naszą ofertę do potrzeb klientów i wymagań rynku. Właśnie te oczekiwania sprawiły, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu nowszy, szerszy zakres usług lokalnych i krajowych. Obok istniejących już w naszej ofercie. Jesteśmy lokalną firmą z Krakowa prężnie działającą od 1999r.

Firma Roman Csorich Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych Gazu Oraz Centralnego Ogrzewania

Magferum –  Przedmiotem działalności firmy jest skup i hurtowa sprzedaż złomu metali żelaznych i nieżelaznych.  

Klub piłkarski Stal Rzeszów założony został w 1944 roku. Największe sukcesy odnosił w latach 1962-1976, Stal Rzeszów występowała wtedy w polskiej ekstraklasie, zdobyła Puchar Polski (edycja 1974/1975) i dotarła do II rundy Pucharu Zdobywców Pucharów. W 2012 roku powstała spółka akcyjna, która przejęła Zakładowy Klub Sportowy. Stal obecnie występuje w II lidze. Od kwietnia 2018 roku sponsorem tytularnym zespołu jest firma FIBRAIN – polski producent rozwiązań światłowodowych.

Dziecięce pufy cechują się dużą liczbąunikatowych wzorów. To dzięki tym siedziskom do wnętrza wprowadzisz sporą dawkę koloru, który je ożywi i wprawi w zachwyt nawet najmłodszych gości. Meble te nie spełniają jednak tylko funkcji dekoracyjnej. Poza tym, że są modnym dodatkiem wzbogacającym wnętrze pokoju, pufy dziecięce tworzą najmłodszym komfortową przestrzeń do chwili relaksu– dzięki nim dziecko ma miejsce, w którym może odpocząć, wyciszyć się lub przeczytać (samo lub z rodzicem) ulubioną książkę. Tworzenie takich przestrzeni dla dzieci jest bardzo ważne, dlatego wybierając wygodny mebel do wypoczynku, zadbaj także o jego modny i nowoczesny wygląd.

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group w Polsce oferuje ubezpieczenia dla Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz kompleksowe rozwiązania przygotowane z myślą dla dużego biznesu. Jako jedna z pierwszych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku, stworzyła specjalne programy ubezpieczeniowe obejmujące rozwiązania z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.