Nasze turnieje

Międzynarodowy Turniej Sokolika U10


Rozgrywany od 2011 roku w Starym Sączu ,,Turniej Sokolika” to obecnie jeden z najbardziej prestiżowych turniejów piłki nożnej w Europie. W ciągu 13 lat w turnieju zagrało blisko 7 tysięcy zawodników z kilkunastu krajów Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Indii. Wśród dziesięciolatków na boiskach w Starym Sączu gościły już takie zespoły jak: FC Barcelona, PSG, Liverpool FC, Juventus Turyn, AS Roma, Borussia Dortmund, Hertha BSC Berlin, RB Leipzig, Sporting Lizbona, Feyenoord Rotterdam, Deportivo La Coruna czy Austria Wiedeń. Turniej odbywa się co rok w miesiącu czerwcu w Starym Sączu przy wsparciu Gminy Stary Sącz oraz Klubu Sportowego MKS Sokół.

Przeczytaj więcej tutaj.

Trzuskawica Cup

W 2020 roku z inicjatywy panów Tomasza Wilmana oraz Tomasza Popieli powstał pomysł zorganizowania turniejów piłki nożnej dla dziewczynek oraz chłopców. Na miejsce rozgrywek wybrano niezwykle funkcjonalne obiekty sportowe będące własnością gminy Nowiny. Pomysł organizacji zawodów o randze międzynarodowej przedstawiono władzom gminy Nowiny. Pomysł poparł Burmistrz Gminy pan Sebastian Nowaczkiewicz. Jednocześnie ofertę Sponsora Tytularnego turniejów przyjęły miejscowe zakłady Trzuskawica co daje gwarancję przygotowania turniejów na najwyższym poziomie sportowym oraz organizacyjnym. W ciągu 4 lat turniej dla dziewczyn stał się największym w naszym kraju i jednym z największych w Europie. Udział w nim biorą zespoły z Polski, Finlandii, Litwy, Łotwy, Czech i Słowacji. 

Przeczytaj więcej tutaj.

Międzynarodowy Turniej Stal Rzeszów STEEL CUP U9

Rozgrywany od 2016 roku w Zakopanem ,,Turniej Stal Rzeszów STEEL CUP ” to młodsze dziecko Turnieju Sokolika. Sponsorem tytularnym turnieju jest klub piłkarski Stal Rzeszów, a jego głównym Ambasadorem pan Rafał Kalisz- Prezes Stali Rzeszów. Ranga turnieju wzrasta z roku na rok. W ciągu 9 lat w turnieju zagrało blisko 5000 z zawodników z kilkunastu krajów Europy. Wśród dziewięciolatków na boiskach w Zakopanem gościły już takie zespoły jak: AC Milan, Atletico de Madrid, FC Porto, RSC Anderlecht, Borusia Dortmund, Sporting Lizbona, Olympique Marsylia, Leicester City, Stoke City, Dynamo Kijów czy Club Brugge. Turniej odbywa się co rok w miesiącu czerwcu w Zakopanem przy ulicy Pardałówka 9.

Zobacz więcej tutaj.  

Międzynarodowy Turniej BellSport Cup U8

Rozgrywany od 2015 roku w Zakopanem ,,Turniej BellSport Cup” to turniej dla dzieci. W ciągu 9 lat w turnieju zagrało blisko 5 tysięcy  zawodników z kilkunastu krajów Europy. Wśród piętnastolatków na boiskach w Zakopanem gościły już takie zespoły jak: OGC Nice , Chicago Fire, Olympique Marsylia, Leicester City, FC Banik Ostrawa czy FC Lahti z Finlandii. Turniej odbywa się co rok w październiku w Zakopanem przy ulicy Pardałówka 9.  

Przeczytaj więcej tutaj.