LogoFUN

 
phone  691-392-640     email kontakt@jatezmammarzenia.pl     pin  Bolesław Prusa 7e, 33-300 Nowy Sącz   LogoFUN2  Polub nas na FB!  
 
 

 

Sokolik2 min

X Międzynarodowy Turniej Sokolika U10


Rozgrywany od 2011 roku w Starym Sączu ,,Turniej Sokolika'' to obecnie jeden z najbardziej prestiżowych turniejów piłki nożnej w Europie. W ciągu 9 lat w turnieju zagrało blisko 3 tysiące zawodników z kilkunastu krajów Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Wśród dziesięciolatków na boiskach w Starym Sączu gościły już takie zespoły jak: Liverpool FC, Juventus Turyn, AS Roma, Borussia Dortmund, Hertha BSC Berlin, RB Leipzig, Sporting Lizbona, Feyenoord Rotterdam czy  Austria Wiedeń. Turniej odbywa się co rok w miesiącu czerwcu w Starym Sączu przy ulicy Bandurskiego 14a. Reportaż z turnieju przygotowują stacje Canal Plus Sport oraz Polsat Sport.

 

Przeczytaj więcej tutaj.

 

 

 

 

Sokolik2 min

Trzuskawica Cup

 

W 2020 roku z inicjatywy panów Tomasza Wilmana oraz Tomasza Popieli powstał pomysł zorganizowania turniejów piłki nożnej dla dziewczynek oraz chłopców. Na miejsce rozgrywek wybrano niezwykle funkcjonalne obiekty sportowe będące własnością gminy Sitkówka-Nowiny. Pomysł organizacji zawodów o randze międzynarodowej przedstawiono władzom gminy Sitkówka-Nowiny. Pomysł poparł Burmistrz Gminy pan Sebastian Nowaczkiewicz. Jednocześnie ofertę Sponsora Tytularnego turniejów przyjęły miejscowe zakłady Trzuskawica co daje gwarancję przygotowania turniejów na najwyższym poziomie sportowym oraz organizacyjnym.

Na czas trwania zawodów jego uczestnicy zakwaterowani zostaną w ekskluzywnym **** Hotelu Binkowski, który zapewni każdemu z uczestników dodatkową atrakcję w swoich Basenach Tropikalnych. Przeczytaj więcej tutaj.

 

 

 

Steel2 min

 

V Międzynarodowy Turniej Stal Rzeszów STEEL CUP U9

 

Rozgrywany od 2016 roku w Zakopanem ,,Turniej Stal Rzeszów STEEL CUP '' to młodsze dziecko Turnieju Sokolika. Ranga turnieju wzrasta z roku na rok. W ciągu 4 lat w turnieju zagrało blisko 1200 z zawodników z kilkunastu krajów Europy. Wśród dziewięciolatków na boiskach w Zakopanem gościły już takie zespoły jak: AC Milan, Atletico de madrid, Borusia Dortmund, Sporting Lizbona, Olympique Marsylia, Leicester City, Stoke City, Dynamo Kijów czy  Lech Poznań.  Turniej odbywa się co rok w miesiącu czerwcu w Zakopanem przy ulicy Pardałówka 9. Ambasadorami turnieju są byli reprezentanci Polski w piłce nożnej Mirosław Szymkowiak i Grzegorz Rasiak.   

 

Przeczytaj więcej tutaj.

 

 

Bellsport2 min

 

V Międzynarodowy Turniej BellSport Cup U16

 

Rozgrywany od 2015 roku w Zakopanem ,,Turniej BellSport Cup'' to turniej dla dzieci. W ciągu 4 lat w turnieju zagrało blisko 2 tysiące  zawodników z kilkunastu krajów Europy. Wśród piętnastolatków na boiskach w Zakopanem gościły już takie zespoły jak: Chicago Fire, Olympique Marsylia, Leicester City, FC Banik Ostrawa  czy  FC Lahti z Finlandii. Turniej odbywa się co rok w październiku  w Zakopanem przy ulicy Pardałówka 9. Ambasadorami turnieju są byli reprezentanci Polski w piłce nożnej Mirosław Szymkowiak i Grzegorz Rasiak.  

 

Przeczytaj więcej tutaj.

 

 

ApiCup2 min

 

Międzynarodowe Turnieje API CUP

 

Zapoczątkowane w od 2016 roku w Zakopanem Turnieje ,,Api Cup'' to cykl weekendowych turniejów dla dzieci i młodzieży. Odbywają się cyklicznie na wiosnę (marzec-maj) oraz na jesień (wrzesień-listopad).  Obecnie to największy cykl turniejów w naszym kraju. Rocznie łącznie 20 weekendów rozgrywek. W ciągu roku w cyklu Api Cup gościmy blisko 5  tysięcy zawodników oraz rzesze rodziców, którzy podążają za swoimi pociechami. Od 2016 roku w tych turniejach zagrało ponad 20 tysięcy dzieci. 

 

Przeczytaj więcej tutaj.